Дитина у 2-3 роки ніколи не сидить на місці, ось чому так важливо зацікавити її, мотивувати на вирішення цікавих завдань, які допоможуть їй краще зрозуміти світ і оточуюче середовище.

Саме у цей період малюк прагне спілкування з однолітками за допомогою мовних та позамовних засобів, починає розрізняти емоційні стани оточуючих, навчається висловлювати свої думки та почуття. Але варто пам’ятати, що це відбуватиметься природно лише за умови цілковитої підтримки та розуміння дорослих.

 

У цьому віці наші кваліфіковані педагоги розвивають у дітей такі риси особистості, як:

  • Увага. Уважна дитина – це така, що вміє сконцентруватися на вирішенні певного завдання. Розвиток цієї якості за допомогою різноманітних дидактичних ігор повинен стати основою подальшого успішного сприйняття малюком нової інформації.
  • Пам’ять. Використання різних видів пам’яті (зорової, механічної, образної тощо) є основою розвитку інтелекту.
  • Інтелект. Велика кількість методик для розвитку розумових здібностей покликана не просто навчити малюка читати або рахувати, а зберегти й збільшити його інтелектуальний потенціал.
  • Мислення. Розвиваючи здатність мислити (логічно, просторово, творчо), ми перш за все закладаємо основи для всебічно розвиненої гармонійної особистості.
  • Мовлення. Уміння формулювати власні думки, говорити правильно – одна з рис повноцінної успішної людини.
  • Дрібна моторика. Вправна маленька ручка – запорука легкого навчання у майбутньому.
  • Музичні й творчі здібності. Розкриття творчих талантів дитини – одна з головних цілей батьків, які бажають виховати гармонійну людину.
  • Фізична підготовка. Відчувати власне тіло та його можливості, координувати рухи – те, чому повинен навчитися кожен малюк у 2-3 роки.
  • Знайомство з іноземною мовою. Вивчення іноземної мови, що відбувається у формі цікавої гри, повинно збагатити внутрішній світ дитини, розширити його межі, полегшити подальше навчання в майбутньому.

Заняття проходять у групах до 6-ти дітей у присутності батьків або без них, оскільки дітки у цьому віці починають прагнути самостійності та намагаються більше взаємодіяти одне з одним та безпосередньо із педагогом.

Чекаємо малюків на заняття!

 

Відправте свою заявку тут

footer 304vqsf31glt2ll026r4zu

Про нас

Контакти

Top