onasПро нас

Раді вітати вас у неймовірному світі дитинства – ДивоМІСТІ!

У цьому місті господарями є Діти.
І це не просто слова. «ДивоМІСТО» – не звичайний центр раннього розвитку, а справжнє Дитяче Містечко, у якому маленькі мешканці мають можливість отримати важливі та корисні знання, спробувавши себе у певних професіях, зробити свої перші вмотивовані кроки в оволодінні тими навичками, які обов’язково стануть їм у пригоді в майбутньому. Інтегрувавши державну програму дошкільної освіти та застосувавши різноманітні концепції раннього розвитку дітей, ми створили унікальний центр, де діти всебічно розвиваються і навчаються.

Потрапивши у ДивоМІСТО, малюк мандруватиме різними «кварталами» знань (так ми назвали напрямки навчання за віком), де навчиться усьому: рахуванню і читанню, малюванню й хореографії, англійській мові та багатьом іншим важливим речам!

Звичайно ж, у ДивоМІСТІ є свої правила:

  • Мешканцями та гостями ДивоМІСТА можуть бути діти віком від 10-ти місяців.
  • На територію допускаються лише ті дорослі, які відчувають себе дітьми в душі.
  • Кожен громадянин ДивоМІСТА має посвідчення особи, за допомогою якого фіксується кількість відвідувань, а також забезпечується безпека дитини-мешканця міста.

Якщо малюк стає громадянином ДивоМІСТА, то він має право:

  • Відвідувати будь-які «Квартали» ДивоМІСТА.
  • Під час занять заробляти «Диво-гривні» – спеціальну «валюту», яка діє тільки на території нашого ДивоМІСТА.
  • Здійснювати покупки у «Диво-маркеті» – крамничці, де можна розраховуватися лише «Диво-гривнями».

Отже, ДивоМІСТО – центр розвитку дитини, де у малюка з’являється умотивоване бажання й можливість повірити у себе і свої здібності. Цікавий ігровий формат і відповідний реквізит (костюми та атрибути професій) надає процесу отримання знань особливого захоплючого змісту. З мапою наших кварталів ви можете ознайомитися більш детально у нас на сайті, або завітавши до нашого затишного ДивоМІСТА особисто.

 

Наш Гімн:

footer 304vqsf31glt2ll026r4zu

Про нас

Контакти

Top