Передмістя нашого «ДивоМІСТА» -«САДочок»

ДивоМІСТО навпаки

Знають тільки малюки,

Місто це, де все — не так,

Кожен тут якийсь дивак.

В ДивоМІСТІ навпаки

Діток слухають батьки.

Хай-но зроблять хибний крок

Тата й маму — у куток.

 

Любі батьки, ми від усієї душі бажаємо, щоб ваша дитина розвивалася всебічно, гармонійно та почувалася у нашому ДивоМІСТІ, як удома, тому ми створили САДочок, у якому всім буде комфортно, весело та безпечно.

Хочете знати, чому турботливі батьки обирають саме наш САДочок?

Ось переваги, які роблять його найкращим:

 

1. Маленькі групи

Максимальна кількість – 7 дітей у групі, яка формується відповідно до віку дітей та згідно з рекомендаціями психолога.

 

2. Безпека

САДочок і увесь центр розвитку «ДивоМІСТО» оснащені найсучаснішим обладнанням для збереження безпеки, завдяки якому на територію можуть потрапити лише батьки наших маленьких «мешканців». Діти не можуть покинути центр без супроводу дорослих. Також нами встановлено цілодобовий зв’язок із компаніями, які підтримують фізичну та протипожежну безпеку закладу.

 

3. Прозорість роботи

Всюди у дозволених законом місцях приміщення встановлено камери спостереження для того, щоб у будь-який момент батьки могли отримати інформацію, як саме проводить час їхня дитина, а також могли відслідкувати успіхи малечі, отримавши записи занять. Так ви ніколи не почуєте «Не знаю» або «Не пам’ятаю» від дитини у відповідь на запитання: «Що ти робив у садочку?

 

4. Загальний розвиток

Протягом перебування у САДочку, діти відвідують заняття у спеціальних класах «ДивоМІСТА», обладнаних сучасними технічними та інтерактивними засобами. Наша програма занять повністю відповідає нормам Державної програми дошкільної освіти. Заняття проходять у ігровій формі та присвячені вивченню певних професій та пов’язаних із ними темами, що допоможе дітям легко адаптуватися у сучасному світі дорослих. Розклад складено у відповідності до вікових груп нашими методистами та психологами.

 

5. Здоров’я

Для забезпечення здорового розвитку ваших дітей у САДочку нами передбачено:

 • найсучасніша система вентиляції Electrolux з рекуперацією та двоступеневою фільтрацією повітря з кондиціонуванням, щоб наші дітки завжди дихали тільки свіжим повітрям без різких перепадів температури, що є запорукою успішної боротьби із застудними захворюваннями;
 • кварцювання та зволоження повітря у класах (двічі на день);
 • систематичний огляд дітей педіатром;
 • ранкова зарядка у приміщенні або на майданчику;
 • обов’язкові прогулянки за будь-якої погоди;
 • збалансоване харчування дітей згідно з вимогами СЕС;
 • сертифікована питна вода у необмеженому доступі протягом дня.

 

6. Зручна «розумна» інфраструктура

 • Наші групи – це маленькі «Подвір’я» з відокремленими будиночками, розвиваючими іграми та іграшками на території. Таким чином діти мають можливість ходити в гості з однієї групи до іншої, що не тільки дає їм відчуття вільного простору та відсутності вікових обмежень, а й позитивно впливає на формування комунікативних навичок та почуття відповідальності у старших дітей під час взаємодії з малечею. Заняття у різних вікових групах проходять окремо.
 • Дизайн приміщення створює відчуття затишку, зручності та комфорту. Санвузли та роздягальня обладнані теплою підлогою, що допомагає маленьким ніжкам залишатися у теплі та сухості увесь час! А постійна наявність теплої води стимулює діток із задоволенням мити руки у разі потреби.
 • Для наших маленьких мешканців організовано трьохразове харчування в «Диво-ресторані». Більше того, тут же вони мають можливість познайомитися із професіями офіціанта та кухара, навчитися самостійності, допомагаючи прибирати за собою.
 • Прогулянки на свіжому повітрі відбуваються на майданчику, який має сучасний яскравий вигляд, оснащений розвиваючим приладдям, яке постійно оновлюється. Також є власний Автодром, де діти засвоюють правила дорожнього руху із використанням велосипедів, електромобілів та інших транспортних засобів відповідно до віку (в залежності від пори року).
 • Для найменших ми пропонуємо обов’язковий денний сон у комфортних розроблених за спеціальним проектом ліжечках під спокійну музику або казочку. Для діток, які відмовляються спати вдень, наші вихователі проводять спокійні ігри та заняття за смаком (за попередньою домовленістю з батьками).

 

7. Екологічність

Усі меблі у «ДивоМІСТІ» розроблені за індивідуальним дизайном та виготовлені тільки з натуральної деревини. Іграшки та ігри зроблені з натуральних та високоякісних сертифікованих матеріалів згідно з вимогами СЕС.

А найголовніше, що у САДочку малюки зустрінуть любов і турботу, радість отримання нових знань та відкриттів, та кожного дня будуть іти до нас з гарним настроєм!

З нетерпінням чекаємо на ваших маленьких розумників у нашому Дивовижному САДочку!

 

Відправте свою заявку тут

footer 304vqsf31glt2ll026r4zu

Про нас

Контакти

Top