Саме у період другого року життя малюка стрімко змінюється із кожним днем. Дитя опановує нові навички й накопичує знання із надзвичайною швидкістю. А для батьків цей час є важливим іще й тому, що їх хвилюють безліч важливих питань: у які корисні ігри потрібно грати з дитиною, як розвивати, не перевантажуючи її нервову систему, яким чином адаптувати свого маленького генія у соціумі та багато-багато інших не менш важливих запитань.

У ДивоМІСТІ ви зможете віднайти свої відповіді, відвідавши наші комплексні заняття для малят, які складаються з таких тематичних напрямків:

  1. Залучення лялькового театру і тематичні ігри. Рольова гра і казка – те, що у цей період є важливими складовими під час знайомства дитини з навколишнім світом, що сприяє засвоєнню моделей та зразків поведінки.
  2. Сенсорні та практичні навички. Навчаючись простим, на перший погляд, речам (брати, давати, викладати, торкатися різних за текстурою предметів, тягти, знімати, ловити тощо) малюк відкриває свої вміння, дивується і радіє, отримуючи новий досвід.
  3. Розвиток творчого мислення. Через роботу з різноманітними матеріалами для творчості (тісто, пальчикові фарби, крупи тощо) дитина отримує можливість реалізації власного творчого потенціалу в майбутньому.
  4. Ігри для розвитку дрібної моторики. Маленька ручка і крихітні пальчики, граючи та укріплюючись, створюють міцний фундамент для подальшого розвитку мовлення дитини, а також її інтелектуальних здібностей загалом.
  5. Музичний напрям. Наші заняття завжди супроводжуються якісною музикою, що допомагає гармонійному розвитку маленької особистості.
  6. Комунікативні ігри. Дітлахи обов’язково отримують свої найперші навички спілкування як з однолітками, так і з «чужими» дорослими.

Запорукою ефективності таких занять є активна взаємодія педагога, батьків і дітей. А невелика кількість дітей у групі (до 6-ти) надає можливість приділити належну увагу кожному.

Заняття проходять у невимушеній атмосфері гри із використанням найкращих новітніх методик й найсучаснішого ігрового матеріалу.

Бажаєте записатися просто зараз? Будь-ласка!

 

Відправте свою заявку тут

footer 304vqsf31glt2ll026r4zu

Про нас

Контакти

Top