У цьому віці дитина все ще не уявляє свого життя без гри. Рольова гра стає важливим фактором соціалізації у середовищі однолітків. Стосунки малюка і дорослого розвиваються та диференціюються, при цьому дитина намагається старанно копіювати дії дорослих. Саме тому у ДивоМІСТІ для цього віку ми застосовуємо в більшому об’ємі «ігри у професії», що сприяє зацікавленню малюків навчальним процесом, дозволяє помітити й виділити здібності та схильності кожної маленької особистості, що може стати визначним чинником у подальшому виборі професійного шляху.

Програма занять для 4-5-річних дітей є логічним продовженням навчального курсу для 3-4-річних малюків і реалізується у таких основних напрямках:

  • навчання читанню та письму;
  • розвиток зв’язного мовлення;
  • розвиток математичних здібностей, пам’яті, навчання основам геометрії, конструювання, логічного мислення;
  • діагностика шкільної готовності.

Заняття проходять у маленьких групах (до 6-ти діток) двічі на тиждень. Важливо, що заняття з підготовки до школи відбуваються як у ранковий, так і у вечірній час, що сприятливо впливає на графік діток, як тих, що відвідують дитячий садок, так і тих, хто знаходиться вдома.

Варто пам’ятати, що емоційний розвиток дитини у цьому віці зазнає значної трансформації, формується самооцінка, розвивається мотиваційна сфера, тому дуже важливо не пропустити момент і зацікавити маленьку особистість освітнім процесом, зробити навчання невід’ємною складовою життя, від якої дитина отримує задоволення і лише позитивні емоції.

Із заняттями у ДивоМІСТІ це буде легко!

 

Відправте свою заявку тут

footer 304vqsf31glt2ll026r4zu

Про нас

Контакти

Top