Сучасні батьки задаються питанням, а з якого віку варто починати готувати дитину до школи? У ДивоМІСТІ ми вважаємо, що ця підготовка у глобальному розумінні починається з самого малечку! Проте поняття «школа» ми вводимо у навчально-ігровий процес лише з 3-річного віку, пильно стежачи за тим, щоб навколо малюка зберігалася атмосфера вільного і природного розвитку.
Основною метою підготовки дітей до шкільного навчання є розвиток уваги, вміння сконцентруватися, слухати і чути вчителя, вірно організовувати власний час і використовувати робочий простір, а відтак – підготуватися до сприйняття великого обсягу нової важливої інформації.
Період від 3-х до 6-ти років життя дитини – це час інтенсивного всебічного розвитку. Отже, на заняттях з підготовки до школи у цьому віці наші дбайливі та досвідчені педагоги приділяють максимум уваги розвитку розумових здібностей майбутнього школярика, стимулюють бажання вчитися, прививають необхідні уміння та навички, прагнучи підготувати кожну маленьку особистість до школи інтелектуально, психологічно й фізіологічно.

 

Докладніше ознайомитися із програмами підготовки до школи для кожної вікової категорії ви зможете тут:
Готуюсь до школи 3-4 роки
Готуюсь до школи 4-5 років
Готуюсь до школи 5-6 років

footer 304vqsf31glt2ll026r4zu

Про нас

Контакти

Top